Resultados - Copilotos - II PROVINCIAL DE TERRA 2019

Pos Nombre Completo
16 feb.
III Classic Esprint Baix Empordà (Terra)
06 abr.
I Clàssic Bellcaire d’Empordà (Terra)
01 jun.
I Clàssic Esprint Del Gironès (Terra)
14 sep.
II Clàssic Esprint Guíxols Arena (Terra)
23 nov.
I Clàssic Esprint Pla de l'Estany (Terra)
Total
MIQUEL ANGEL SILVA 100 100 100 100 400
TONI FERNANDEZ 75 80 90 75 75 395
CARLOS FERRON GARCÍA 90 85 90 90 355
JORDI BRUSTENGA MUÑOZ 71 100 37 63 50 321
CRISTINA LLORET GOMEZ 41 71 75 56 67 310
JÚLIA SELLARÉS RODRÍGUEZ 17 56 71 85 80 309
ERIC MICHELET 13 63 80 59 71 286
JAIME MORENO COSTA 56 39 39 71 53 258
LUIS MARIN 63 75 50 50 238
10º AGUSTI LOPEZ VALLS 80 41 85 R[0] 206
11º HECTOR NAVARRO SALÓ 50 67 44 161
12º POL MORRAL 37 37 67 141
13º JOSEP SABATES 85 53 R[0] 138
14º TONI FIGUEROLA DOMINGO 29 67 41 137
15º SUSSANA VIDAL 59 37 39 135
16º JOSEP Mª. MASÓ JUNCÀ 50 85 135
17º JORDI SERRAT 90 41 131
18º CARLA GARRIGA 33 59 35 R[0] 127
19º MARTA FORN OSSORIO 47 39 33 119
20º XXX 53 59 112
21º RAMON SERRA 39 63 R[0] 102
22º SERGIO CAYUELA 21 44 27 92
23º JAUME MASJOAN SR 80 80
24º CRISTINA SUAREZ 31 47 R[0] 78
25º CARLES BASART 53 25 78
26º XAVIER JUNCOSA ARAGONES 31 44 75
27º RAMÓN FRANQUESA ALBERTI 10 R[0] 63 73
28º ENRIC FOLCH 35 33 R[0] 68
29º MIGUEL GABANDE GORGUES 67 67
30º JORDI TARRAGONA COROMINAS 19 44 63
31º SILVIA SIMÓ 25 37 62
32º XIAOZHE ZHANG 59 59
33º ARNAU COSTA 10 47 57
34º ADRIÀ COLOMER MARCILLO 56 56
35º ADRIA PAGAN ESTRADER 56 56
36º INGRID PERARNAU PRADELL 25 29 54
37º JAUME CEBRIÁN 21 33 54
38º DANIEL FRANCO GONZÁLEZ 53 53
39º ORIOL AYMERICH VIVAS 47 R[0] 47
40º JAUME MASJUAN JR 47 47
41º IVAN MUÑOZ MARTÍNEZ 44 44
42º CRISTIAN DIAZ PORCUNA 41 41
43º JUAN JOSE MARRERO JIMENEZ 10 25 35
44º DAVID ISNARDO IGLESIAS 35 35
45º ALEIX LESTON COSTA 35 35
46º JOSUE SANCHEZ 35 35
47º EDUARD LLADOR FERRER 33 33
48º JAUME CANALES 31 31
49º DIDAC CERDENYES 31 31
50º PERE COLL JORDA 31 31
51º MERITXELL RIERA VILA 29 29
52º ORIOL PONS 27 27
53º GERARD RAMIREZ ESPINOS 27 27
54º CESC GUERRERO 23 23
55º JULI PLANAS 23 23
56º JORDI BRUSTENGA GRAU 19 19
57º VICTOR D'CROZ ESTEVE 15 15
58º GABRIEL CHASIN 11 11
59º JOSEP RIERA 10 10
60º PILI MATEOS CHICO R[0] 0
61º ALFONS PALMA LLOBET R[0] 0
62º CARLES PRIETO SERRA R[0] 0
63º XAVIER PEREZ R[0] 0