Resultados - Pilotos - II PROVINCIAL DE TERRA 2019

Pos Nombre Completo
16 feb.
III Classic Esprint Baix Empordà (Terra)
06 abr.
I Clàssic Bellcaire d’Empordà (Terra)
01 jun.
I Clàssic Esprint Del Gironès (Terra)
14 sep.
II Clàssic Esprint Guíxols Arena (Terra)
23 nov.
I Clàssic Esprint Pla de l'Estany (Terra)
Total
CARLES BRACONS 100 100 100 100 400
DANI RAMOS 75 80 90 75 75 395
RICARDO FERRÓN GARCÍA 90 85 90 90 355
PACO GARRIGÓ MARTÍNEZ 71 100 37 63 50 321
JORDI CAULA PARDAS 41 71 75 56 67 310
JORDI SELLARES NICOLÁS 17 56 71 85 80 309
RAFA ORTIZ 13 63 80 59 71 286
JAVIER PANIAGUA SANCHEZ 56 39 39 71 53 258
VICTOR D'CROZ ESTEVE 90 53 41 59 243
10º JOAN FARNÉS TORRAS 63 75 50 50 238
11º JORGE WENCESLAO LANOSA 80 41 85 R[0] R[0] 206
12º JORDI BARREDO VEGAS 50 67 44 161
13º XAVI GARCIA PARÉS 37 37 67 141
14º PERE SABATES 85 53 R[0] 138
15º JORDI JUVANET RIBOT 29 67 41 137
16º ALEXIS FOLCH 59 37 39 135
17º ALBERT RIBAS MARGARIT 50 85 135
18º RAMÓN FRANQUESA SALADO 10 59 R[0] 63 132
19º JORDI GARRIGA ''DUCTO'' 33 59 35 R[0] 127
20º JAUME MASJOAN 80 47 127
21º RAIMON PONS SALA 47 39 33 119
22º JOSE LUIS MARTOS 21 44 27 92
23º XUS CARRASCO 31 47 R[0] 78
24º CARLES BASART 53 25 78
25º XAVIER FOIX LLORENS 31 44 75
26º JOAN BERENGUER 35 33 R[0] 68
27º ALBERT GABANDE CABRERA 67 67
28º EDUARD LLADOR 63 R[0] 63
29º VICENÇ POCH 25 37 62
30º GERARD ESPUNYES 27 31 58
31º ALBERT BAGUÉ FRANCISCO 56 56
32º TONI HUERGA PEÑA 56 56
33º JAUME CUEVAS MULA 25 29 54
34º ABEL CEBRIÁN 21 33 54
35º JOËL PRAT BOTANCH 53 53
36º RAUL CALVO GAMEZ 23 27 50
37º EDUARD AYMERICH ROURA 47 R[0] 47
38º ROGER BOSCH ARRUFAT 47 47
39º LLUIS ARMENGOL ORENCH 44 44
40º JORDI BRUSTENGA 44 44
41º ALBERTO GONZALEZ SOLAZ 41 41
42º EDUARD 39 39
43º BERNAT RUIZ PUJOL 19 19 R[0] 38
44º JUANJO MARRERO RUIZ 10 25 35
45º JORDI ESPLUGAS 35 35
46º JOSE ROVIRA RUIZ 35 35
47º JOSE ANTONIO RODENAS 35 35
48º RAMON SERRA CASTAÑÉ 33 33
49º RAFAEL CANALES 31 31
50º RAFEL HOSTENCH SALA 31 31
51º JOSEP RIERA VILA 29 29
52º JOSEP ANTON PLANAS 23 23
53º JORDI SERAT ROYO 15 15
54º MARIO AMABILE 11 11
55º GUILLEM CUMELLA 10 10
56º ELISABETH QUERA CODERCH 10 10
57º ALFONSO PALMA LLOBET R[0] 0
58º ORIOL DELGADO SERRA R[0] 0