Resultados - Pilotos - COPA GIRONINA DE REGULARITAT 2019

Pos Nombre Completo
26 ene.
III Critèrium Tossa- Costa Brava
09 mar.
III Clàssic Pla de L’estany
04 may.
I Ral.li Terra De L’Aigua ”Viladrau”
22 jun.
V Mini Ral-li Cantallops
28 sep.
II Ral-li Ripollès Clàssic
30 nov.
II Critèrium Clàssic Montmeló
Total
JOSEP MARIA ALVAREZ DOMINGUEZ 100 90 90 100 75 D[59] 455
CARLES BRACONS 90 100 85 80 100 D[67] 455
JOAN SASTRE PORRERA 71 D[37] 80 90 71 100 412
FREDERIC GARRIGA SETO D[33] 56 59 71 90 50 326
SANTIAGO SALTÓ GIMENO 85 59 67 29 240
JORGE LANOSA 44 53 D[10] 56 33 44 230
ANDREU FERRER 41 71 63 53 228
JOSEP SUÑÉ CASADEMONT 10 19 41 D[0] 67 90 227
JORDI COSTA EZQUERRA 13 41 53 41 D[10] 63 211
10º CARLOS PASCUAL ARASA 63 10 63 59 10 205
11º JORDI VALLS COSTA 39 47 10 53 53 202
12º ENRIC CABRUJA COLL 85 10 37 17 47 196
13º JUAN PEDRO GARCIA CASTAÑO 100 85 185
14º JORDI VIVES 56 33 75 13 177
15º JOSEP MORLANS ILLAS 80 10 80 170
16º CRISTINA GOMEZ 85 85 170
17º PEP BASSAS CANALETA 71 75 146
18º SERGI SALA MALIRACH 27 10 47 50 10 144
19º TONI HUERGA PEÑA 47 10 50 35 142
20º ALBERT FITE BOLIART 23 67 10 41 141
21º TONI PLANAS 10 10 44 31 27 122
22º ENRIC CABRUJA CASAS 35 10 71 116
23º JOSEP MANEL LÓPEZ ESCUDERO 10 33 31 15 23 112
24º MARCEL·LÍ MARTÍ GUILLÉN 59 50 109
25º XAVIER TIBAU 31 10 67 108
26º LUCAS ROMAN FERNANDEZ D[10] 10 35 25 10 19 99
27º MARC CASAS SOLER 10 63 25 98
28º JORDI GARRIGA '' DUCTOR'' 11 10 31 44 96
29º JORDI SOLÀ RIU 75 21 96
30º EVILASI RUIZ GALLEGO 39 21 33 93
31º FABI MINOBAS D[10] 31 11 29 10 10 91
32º JORDI TURON PÈLACH 10 23 25 31 89
33º PERE SABATES 35 44 10 89
34º VICTOR ASENSIO LAZARO 15 D[10] 13 33 10 15 86
35º JOAN PEDRAGOSA 10 75 85
36º JOSEP FORNES 10 10 23 27 10 80
37º ANTONI CORTÉS SÁNCHEZ 21 59 80
38º PERE PLA I AYMERICH 80 80
39º RICARDO FERRÓN 80 80
40º ARNAU MARIN 50 29 79
41º ENRIC LLORENS BALIN 10 10 10 13 35 78
42º CARLES BASART 10 10 47 10 77
43º CARLES MIRO YLLA 75 75
44º RICARD ARGENTER TOMAS 10 10 44 R[0] 10 74
45º JOAN COMPANYO 67 67
46º JOSEP PLA CARBONELL 63 63
47º ENRIQUE FERNANDEZ ROMERO 39 23 62
48º JOKIN MENDIBURU 37 19 56
49º MIQUEL MOLIST 56 56
50º FRANCESC RODRIGUEZ FALOMI 56 56
51º EDO FALGÀS JARDINER 56 56
52º VICTOR D'CROZ ESTEVE 19 35 54
53º TERE ARMADANS 53 53
54º RAMON SURROCA VEGA 10 41 51
55º JOAN BAPTISTA DIAZ 50 50
56º CARLOS PEREIRA VIEITEZ 10 37 47
57º ERIC RODRIGUEZ SICILIA 47 47
58º LLUÍS FERNANDEZ HERRERO 10 15 10 10 45
59º JONATHAN CHACON MORALES 25 17 42
60º JAUME CASALS TEIXIDOR 15 27 42
61º DANIEL ROBLEDILLO 10 10 21 41
62º CHRISTIAN GARCIA ARANDA 10 10 10 10 40
63º JOAQUIM PUIGDEVALL NOGAREDA 29 10 39
64º TONI CENTELLAS 39 39
65º CARLES SIMON 39 39
66º KIM NAVARRO FONT 39 39
67º XAVIER RIBAS FONT 37 37
68º ALBERT GARNATXE. 37 37
69º RAIMON AMARO PUJOL 10 25 35
70º JORDI RIERA 25 10 35
71º MANEL ORTEGA 10 23 33
72º ENRIC CLUA 10 10 10 30
73º FRANCESC SAGARRA PLADEVALL 10 10 10 30
74º JOSE MARIA GARRIDO DENGRA 10 10 10 30
75º JOAQUÍN DOMÍNGUEZ 10 19 29
76º RAMON PIGEM GASOS 29 29
77º ALBERT ROSA CONGOST 29 29
78º DAVID CASTAÑEDA 10 17 27
79º ENRIC VINAIXA 17 10 27
80º NARCÍS VILA DUCH 27 27
81º LLUÍS FREIXAS REIXACH 27 27
82º ALFREDO FONSECA 13 R[0] 11 24
83º ANNA COROMINAS BARNADAS 10 11 R[0] 21
84º ALEX BOU 10 11 21
85º ALBERT CANAL. 21 21
86º DANI RAMOS 21 21
87º FERRÁN VERDAGUER 10 10 20
88º ROBERT PELL 10 10 20
89º DAVID ROMERO 10 10 20
90º DANIEL DAGA 10 10 20
91º ALBERT CUNILL 10 10 20
92º SALVADOR GODO 19 19
93º ANTONIO ROMERO 17 17
94º PEP PUIGSESLLOSES 17 17
95º XAVIER ROVIROLA 15 15
96º JORDI VILA 13 13
97º CÉSAR LARROSA 11 11
98º JESUS MATEO 10 10
99º JOSEP BRUNET RÀFOLS 10 10
100º NINO GARCIA 10 10
101º BERNARDO MARQUEZ 10 10
102º JOSEP MARIA VIVÓ FERNANDEZ 10 10
103º MARTIN COLOMINA 10 10
104º MARIO AMABILE 10 10
105º EDUARD NEGRA RABASEDAS 10 10
106º PERE GIRONÈS PINTOS 10 10
107º JOAN MIQUEL 10 10
108º MARTI GEIS VILAR 10 10
109º FRANCISCO GARCIA 10 10
110º JORDI TORRES 10 10
111º JORDI VAQUER CASALS. 10 10
112º RICARD AULET ROCA 10 10
113º MANOLO FERNANDEZ 10 10
114º RAFAEL CANALES 10 10
115º CARLOS PUIGCERVER 10 10
116º CARLES CARBONELL 10 10
117º ELISABET CARNICÉ DOMPER 10 10
118º PACO CODINACH 10 10
119º XAVIER ROGER SERRA BRACONS 10 10
120º JORDI GARCIA 10 10
121º SANTI FATJÓ MARISTANY 10 10
122º FRANCESC XAVIER BENITO 10 10
123º RAMON ORRIOLS 10 10
124º MOISES TABOADA 10 10
125º XAVIER GALBANY 10 10
126º JUAN CASTAÑEDA 10 10
127º JORDI DANES 10 10
128º JOAN CORBATERA 10 10
129º JOAN MANEL VIDAL PUIG 10 10
130º ORIOL PUTELLAS PUIG 10 10
131º XEVI BEDÓS 10 10
132º LLUÍS LEDESMA 10 10
133º ANTONI FARRÉS AMBLÀS 10 10
134º JORDI GARRIDO 10 10
135º FRANCESC GARRIDO 10 10
136º JORDI GENEBAT LOPEZ 10 10
137º JORDI TAFALLA MIRALLES 10 10
138º JOSEP LLUIS VERA PALACIOS 10 10
139º RAMON SIERRA 10 10
140º DANIEL DOMINGUEZ MAS 10 10
141º DANIEL MAÑOSA MARGARIT 10 10
142º JAVIER SANCHEZ RUBER 10 10
143º JAVIER DOMÍNGUEZ MOYANO 10 10
144º DAVID ROCAMORA SEGOVIA 10 10
145º NÈSTOR MILLÁN PRUÑONOSA 10 10
146º HÈCTOR PÉREZ FUSTÉ 10 10
147º ALBERT PUNTÍ ABANADES 10 10
148º JORDI BERRAL R[0] 0